Handig aankleedklussen waar je je baby op aankleed en en verschoont.
Kenmerken
* Beer design
* Lichtgrijs
* Maat 50 x 70 cm
* Gemaakt van 100% PVC
* Gevuld met 100% polyester
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| EAN | 3148801031209 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aankleedkussen |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Materiaal vulling | Polyester |
|---|
| Type aankleedkussen | Kussen |
|---|
| Materiaal buitenkant | Polyester |
|---|