Het verschonen van je kind is soms een hele uitdaging. Met het Quax Waskussen – 70×50 cm. ligt je kind altijd comfortabel tijdens het verschonen en aankleden. Het handige waskussen is naast comfortabel ook ondersteunend. Het Quax Waskussen ondersteunt namelijk ook het hoofd en de nek. Het waskussen heeft opstaande randen zodat je kind altijd veilig in het midden ligt. Leg het waskussen op de commode of neem het waskussen mee op reis.
Quax Waskussen
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| EAN | 5414375188037 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Aankleedkussen |
| Kleur | Ginger |
|---|---|
| Materiaal | Polyvinylchloride PVC |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|