| Verpakking breedte | 240 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 87 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Verpakkingsgewicht | 605 g |
| EAN | 5425011482198 |
|---|
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|