De hoge kwaliteit, betrouwbaarheid en veiligheid van de Margareet draagzak wordt bevestigd door het toegekende TUV-certificaat. Bovendien is de drager erkend als "heupgezond" door het International Hip Dysplasia Institute (IHDI).
Margareet is een comfortabele en veilige draagzak, waardoor je altijd dicht bij je baby kunt zijn - hij is niet alleen perfect tijdens wandelingen, maar ook tijdens dagelijkse activiteiten thuis.
De draagzak zorgt voor de zich ontwikkelende ruggengraat van de baby door te zorgen voor de juiste positie van het hoofd, de rug, de heupen en de benen van de baby (de zogenaamde "kikker"-positie) - het brede paneel dat de rug bedekt, houdt de ruggengraat in zijn natuurlijke anatomische positie , en de hoofdsteun biedt een uitstekende ondersteuning voor het hoofdje van de baby.
De Margareet draagzak is getest door het International Hip Dysplasia Institute (IHDI) - na een reeks tests werd deze als "gezond voor de heupen" beschouwd.
Een speciale kap die in de bekleding is verborgen, beschermt de kleine ontdekkingsreiziger tegen zon, wind en regen en houdt het hoofd bovendien in een stabiele positie, wat vooral belangrijk is tijdens het slapen./////////////
Afhankelijk van de leeftijd van de baby kan de draagzak in 3 standen worden gebruikt:
De draagzak, die het gewicht goed verdeelt, ontlast de rug van de ouder aanzienlijk, waardoor hij ook bij langdurig gebruik comfort garandeert.
Dankzij de uitgebreide regelgeving op basis van een systeem van veilige gespen en riemen, past de drager zich aan verschillende soorten baby's en ouders aan, waardoor volledig comfort wordt gegarandeerd.
Een zeer eenvoudig inbrengsysteem zorgt ervoor dat de drager ook door minder ervaren ouders snel en efficiënt kan worden klaargemaakt.
De brede heupgordel is voorzien van een dubbele gespbescherming, waardoor stabiliteit in elke situatie wordt gegarandeerd.
Door het gebruik van hoogwaardig katoen zorgt de draagzak voor voldoende luchtcirculatie en voorkomt irritatie van het tere babyhuidje.
De riemen hebben katoenen hoezen die gemakkelijk kunnen worden verwijderd en gewassen.
Voor kinderen van 4 maanden tot 20 kg
| Verpakking breedte | 223 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 243 mm |
| Verpakkingsgewicht | 747 g |
| EAN | 5902581658036 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | BrandLine Group Sp. z o.o. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands, Universeel, Frans |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Babydrager (5 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 5 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Rugdrager, Buikdrager |