De Tri-Cotti baby draagdoek bestaat uit 2 kokerbanden van 100% biologisch katoen waarmee je je baby op verschillende manieren kunt dragen. Ideaal voor de lighouding maar ook perfect geschikt om je kindje rechtop in de ergonomische M-houding te dragen. De Tri-Cotti draagdoek is erg eenvoudig en snel aan te doen: er zijn geen knopen of gespen, gewoon over je schouders leggen en klaar! De Tri-Cotti is verkrijgbaar in 3 maten: S, M en L. Bij de maatbepaling spelen het gewicht en de leeftijd van je kindje geen rol. Kies de juiste maat op basis van je confectiemaat:
Let op: de stof rekt na het eerste gebruik nog minstens 5 cm uit en wasbaar op 30 graden.
| Verpakking breedte | 239 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 608 g |
| EAN | 5407005386132 |
|---|
| Kleur | Silver Cloud |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|