| Verpakking breedte | 241 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 287 mm |
| Verpakkingsgewicht | 787 g |
| EAN | 5407005384534 |
|---|
| Kleur | Triangles |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|