| Verpakking breedte | 265 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 307 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1050 g |
| EAN | 5902574367860 |
|---|
| Kleur | Storytail |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Pasgeboren babydrager (3 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3.20 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |