| Verpakking breedte | 284 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 292 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1115 g |
| EAN | 5425035213884 |
|---|
| Kleur | multi |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|