| Verpakking breedte | 237 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 524 g |
| EAN | 5407005384589 |
|---|
| Kleur | blue |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|