| Verpakking breedte | 286 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 287 mm |
| Verpakkingsgewicht | 764 g |
| EAN | 5425011485144 |
|---|
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands, Frans |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Heupdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|