Baby’s hebben huidhonger. In een draagdoek voelen baby’s zich veilig en geborgen! Je draagt je baby dicht tegen je aan in de aangeraden M-houding: baby’s knieholtes zitten hoger dan de billetjes. Hierdoor ondervindt je baby geen enkele rugbelasting en wordt een goede ontwikkeling van zijn heupjes bevorderd.
Het maakt niet uit of je kindje 2 maanden of 2 jaar oud is: je kunt de draagdoek altijd van knieholte tot knieholte uitspreiden. Hierdoor zit je baby steeds in de ideale houding, volledig ontspannen tegen je aan.
De BB-SLING is een zogenaamde ringsling die in een Fair Trade project in India gemaakt wordt. Twee aluminium ringen zorgen ervoor dat deze babydrager makkelijk verstelbaar is. De BB-SLING is hierdoor een zeer comfortabele babydrager vanaf de geboorte tot 2 à 3 jaar. Voor veel ouders is de BB-SLING de ideale heupdrager.
Babylonia Baby Carriers heeft ringslings met een gevoerd schouderdeel (padded) en met een ongevoerd schouderdeel (unpadded). Op het schouderdeel na zijn de slings verder identiek.
De keuze voor een gevoerd of ongevoerd schouderdeel is erg persoonlijk en hangt af van wat jij zelf fijner vindt aanvoelen. De gevoerde versie is lekker zacht op je schouders en de stof loopt mooi breed over je schouders zodat je hem zelf niet meer hoeft uit te spreiden over je rug.
Bij de ongevoerde BB-SLING kan je zelf kiezen hoe breed je de stof uitspreidt. Met name voor mensen met smalle schouders kan dit aangenamer zijn.
Speciaal voor de draagdoek die je zelf knoopt geldt:
| Verpakking breedte | 282 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 435 mm |
| Verpakkingsgewicht | 605 g |
| EAN | 5425035211781 |
|---|
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands, Frans |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Heupdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|