De Tricot-Slen Design is een stijlvolle rekbare draagdoek, gebreid met 2 kleuren garen. Het resultaat is een prachtige draagdoek met net dat tikkeltje meer. Verder beantwoordt de Tricot-Slen Design aan dezelfde eigenschappen als de Tricot-Slen Organic.
Kenmerken van de Babylonia Baby Carriers Tricot Slen Design draagdoek
| Verpakking breedte | 280 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 80 mm |
| Verpakking lengte | 230 mm |
| Verpakkingsgewicht | 700 g |
| EAN | 5407005389652 |
|---|
| Kleur | Grey Dot |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|