De Tricot-Slen is een lange gebreide draagdoek waarmee je je baby kunt dragen vanaf de geboorte tot ongeveer 18 kg. De rug en het hoofdje van de baby worden perfect ondersteund. Ook voor de ouder is het draagcomfort optimaal omdat het gewicht van de baby perfect verdeeld wordt over het bovenlichaam en de heupen.
De Tricot-Slen is erg gemakkelijk aan te doen: het volstaat om slechts 1 manier van knopen te leren, om je baby op verschillende manieren te dragen. De speciale breitechniek zorgt voor optimale steun. De Tricot-Slen van Babylonia is gemaakt van 100% biologisch katoen en heeft hiervoor als enige ook het GOTS-certificaat.
Je draagt je baby dicht tegen je aan in de aangeraden M-houding: baby’s knieholtes zitten hoger dan de billetjes. Hierdoor ondervindt je baby geen enkele rugbelasting en wordt een goede ontwikkeling van zijn heupjes bevorderd.
Het maakt niet uit of je kindje 2 maanden of 2 jaar oud is: je kunt de draagdoek altijd van knieholte tot knieholte uitspreiden. Hierdoor zit je baby steeds in de ideale houding, volledig ontspannen tegen je aan.
| Verpakking breedte | 317 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 286 mm |
| Verpakking lengte | 418 mm |
| Verpakkingsgewicht | 949 g |
| EAN | 5425011482259 |
|---|
| Kleur | Grasgroen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|