| Verpakking breedte | 28 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 27 cm |
| Verpakkingsgewicht | 500 g |
| EAN | 5425035214485 |
|---|
| Kleur | blue |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|