| Verpakking breedte | 255 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 112 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 630 g |
| EAN | 0773554001839 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 14.50 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Pasgeboren babydrager (3 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3.60 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |