De BB-TAI combineert de eenvoud van een Aziatische Mei Tai met het comfort van een draagdoek! Te gebruiken vanaf de geboorte tot zo lang een kindje gedragen wil worden, zowel op je buik, heup als rug. Met het uitneembare binnenzakje kun je zelfs kleine baby’s al heel gemakkelijk op je rug dragen. De BB-TAI bestaat uit 100% biologisch katoen. Bij elke BB-TAI wordt een handig draagtasje geleverd.
| Verpakking breedte | 279 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 290 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1126 g |
| EAN | 5425035216144 |
|---|
| Kleur | Bold |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|