Baby’s hebben huidhonger. In een draagdoek voelen baby’s zich veilig en geborgen! Je draagt je baby dicht tegen je aan in de aangeraden M-houding: baby’s knieholtes zitten hoger dan de billetjes. Hierdoor ondervindt je baby geen enkele rugbelasting en wordt een goede ontwikkeling van zijn heupjes bevorderd.
Het maakt niet uit of je kindje 2 maanden of 2 jaar oud is: je kunt de draagdoek altijd van knieholte tot knieholte uitspreiden. Hierdoor zit je baby steeds in de ideale houding, volledig ontspannen tegen je aan.
De BB-TAI vind zijn oorsprong in de Aziatische Mei Tai. Met deze draagdoek kun je een kindje op 3 verschillende manieren dragen: op de buik, op de heup en op de rug. Hij combineert de eenvoud van een Mei Tai met het comfort van een draagdoek! Te gebruiken vanaf de geboorte tot 3 jaar. De BB-TAI wordt gemaakt in een Fair Trade project in India.
Speciaal voor de draagdoek die je zelf knoopt geldt:
| Verpakking breedte | 282 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 635 g |
| EAN | 5425011485236 |
|---|
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|