| Verpakking breedte | 280 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 298 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1172 g |
| EAN | 5425035212924 |
|---|
| Kleur | brown |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Geweven draagdoek |
|---|