| Verpakking breedte | 239 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 804 g |
| EAN | 5425035211903 |
|---|
| Kleur | Aqua Blue |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager, Heupdrager, Rugdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|