| Verpakking breedte | 238 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 810 g |
| EAN | 5425035216045 |
|---|
| Kleur | White Stipple |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|