| Verpakking breedte | 23.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.00 cm |
| Verpakking lengte | 28.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.810 kg |
| EAN | 5425035211835 |
|---|
| Kleur | red |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|