Deze supercompacte draagzak kan gebruikt worden vanaf 5,4 kilogram. Je kunt hem ergonomisch op je buik en op je rug dragen. Tula Babydraagzak Lite is gemaakt van scheurbestendige en sneldrogende nylon, wat super handig is voor op reis. Als je de draagzak even niet gebruikt, kan je hem oprollen en als heuptasje dragen.
Kenmerken
Tula Babydraagzak Lite
| Verpakking breedte | 159 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 101 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 752 g |
| EAN | 5907780150909 |
|---|
| Kleur | Beyond |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 13.60 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Babydrager (5 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 5.40 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |