| Verpakking breedte | 281 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 292 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1068 g |
| EAN | 5425035212801 |
|---|
| Kleur | Warm Olive |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|