| Verpakking breedte | 282 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1031 g |
| EAN | 5425011481993 |
|---|
| Kleur | Olijfgroen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|