| Verpakking breedte | 281 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1072 g |
| EAN | 5425011484994 |
|---|
| Kleur | Faded Denim |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Taal handleiding | Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |
| Type draagdoek | Rekbare draagdoek |
|---|