| Verpakking breedte | 256 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 128 mm |
| Verpakking lengte | 307 mm |
| Verpakkingsgewicht | 950 g |
| EAN | 5902574361806 |
|---|
| Kleur | zwart |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Pasgeboren babydrager (3 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3.20 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |