| Verpakking breedte | 255 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 133 mm |
| Verpakking lengte | 306 mm |
| Verpakkingsgewicht | 993 g |
| EAN | 5902574365668 |
|---|
| Kleur | groen |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Pasgeboren babydrager (3 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3.20 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |