| Verpakking breedte | 37 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| EAN | 0059010016327 |
|---|
| Kleur | Juliette |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Pasgeboren babydrager (3 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3.20 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |