| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| EAN | 8718403071924 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Voetenzak |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Fleece |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Met capuchon | |
|---|---|
| Met voering | |
| Type voering dekentje | Fleece |
| Voetenzak geschikt voor | Autostoel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Seizoen | Winter |