Het leven van ouders met een Babyzen YOYO wordt nóg makkelijker met de Babyzen YOYO Tas. Je bevestigt de YOYO Tas eenvoudig en snel op het rollende onderstel (meegeleverd). Dankzij het innovatieve onderstel neem je met gemak tot 10 kg. aan spullen mee in je wandelwagen. Of je hem nou vult met boodschappen of speelgoed, je Babyzen YOYO blijft licht van gewicht, stabiel en manoeuvreerbaar.
Babyzen YOYO+ Bag
| Product gewicht | 3.0000 kg |
|---|---|
| Product hoogte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 301 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1324 g |
| EAN | 3760222217743 |
|---|
| Aantal vakken | 1 |
|---|---|
| Inclusief laptopvak | |
| Kleur | Black |
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Fan Merchandise | |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | YOYO Tas - Black |
| Type rugzak | Normale rugzak |
| Volume in liters | 40 l |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Patroon | Effen |