Een zacht en comfortabel babynestje gemaakt van 100% natuurlijke bamboe materialen. Het babynestje wordt standaard geleverd in een handige draagtas zodat je het babynestje overal mee naar toe kan nemen. Fijn om te gebruiken thuis in de box, op de bank of in ieder geval lekker dicht bij je. Maar ook heel handig in de tuin of op het strand.
En wat heerlijk om mee te nemen op vakantie dit fijne babynestje. Door de afmeting van 90 x 56 cm is deze lang door te gebruiken.
Het zachte bamboe materiaal en het 3D mesh matras zorgt voor een schone, zachte, ademende en veilige plek voor je kleintje.
De eigenschappen van Bamboe:
-Neemt 4x meer vocht op dan katoen
-Temperatuur regulerend
-Ademend
-Anti allergisch (huisstof hecht niet aan bamboevezels)
-Zacht als kasjmir
-Milieu vriendelijk
EEN BABYNESTJE IS NIET GESCHIKT OM JE KINDJE IN TE DRAGEN! Wil je het babynestje verplaatsen, zorg er dan altijd voor dat je eerst je kindje eruit haalt!
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 90 cm |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Vorm | Ovaal |
|---|
| EAN | 8054117837792 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade door verkeerd gebruik of slijtage |
| Verpakkingsinhoud | BABYNEST CO SLEEPER GREY 56-56-17 8058480310463 |
| Kleur | Ivory Creme |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |