Het Basicline campingbed matras zwart is te gebruiken in combinatie met alle campingbedjes met een standaard afmeting. Met het matras wordt het voor je kindje een stuk comfortabeler om te slapen in het campingbed. Het matras is gemaakt van comfortabel schuim-materiaal en biedt goede ondersteuning aan jouw kindje. Het matras wordt geleverd inclusief een handige opbergtas en is in te vouwen tot een compact pakket.
Eigenschappen:
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 120 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 120 cm |
| Vorm | Rechthoek |
|---|
| EAN | 0000073500261 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1x Basicline Campingbed Matras |
| Kleur | Zwart |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Materiaalbeschrijving | schuim |
|---|
| Afritsbare hoes |
|---|
| Afmetingen lxb | 60x 120 cm |
|---|---|
| Afneembare matrashoes | |
| Anti-allergie | |
| Geschikt voor type bed | Campingbed |
| Inclusief topmatras | |
| Materiaal toplaag matras | Schuim |
| Type matraskern | Geen matras |
| Extra ventilatie |
|---|
| Materiaal buitenkant | Polyester |
|---|