Deze badstof aankleedkussenhoes uit de Riverside collectie van Bébé-Jou biedt warmte en comfort aan je kleintje. Door het elastiek in de hoeken blijft de hoes goed vastzitten om het aankleedkussen.
De aankleedkussenhoes is passend op een aankleedkussen van 72 x 44 cm.Hij is gemaakt van 100% katoen en kan in de wasmachine gewassen worden op 40ºC.
Ook voldoet deze aankleedkussenhoes aan de Öko-tex-100 norm, dat wil zeggen dat hij getest is op stoffen die mogelijk schadelijk zijn voor de gezondheid, en dus veilig is.
Eigenschappen:
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product lengte | 72 cm |
| Verpakking breedte | 26.20 cm |
| Verpakking hoogte | 4.20 cm |
| Verpakking lengte | 36.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.31 kg |
| EAN | 8714929000042 |
|---|
| Kleur | Groen |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |