EENVOUDIG TE GEBRUIKENEenvoudig in te klappen, mét stoeltje in voorwaarts gerichte positieRuime opbergmand (5 kg)Inclusief regen- en afdekhoesCOMFORTABELComfortabele dubbel gevoerde zitting met ventilerend raampjeZitje met één hand te verstellenLANGE GEBRUIKSDUUR2-in-1-zitting Omkeerbare zittingALGEMEENR129 autostoel inbegrepenAfwerking met imitatieleer op duwstang
| Product breedte | 57.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.11 kg |
| Product hoogte | 108 cm |
| Product lengte | 84 cm |
| Verpakking breedte | 49 cm |
| Verpakking hoogte | 79 cm |
| Verpakking lengte | 44.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 17.80 kg |
| EAN | 3220660005086 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | ZonnekapZonnekapAutostoel Kinderwagen Regenhoes Boodschappenmand Veiligheidsbeugel Geïntegreerde reiswieg Afdekhoes Autostoeladapters |
| Kleur | Mineral Gray |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn luchtbanden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | Dorel Europe BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Inclusief reiswieg en autostoeltje |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | 2-in-1 omkeerbare autostoeltje i-Size autostoeltje Ruime opbergmand Eenvoudig en compact opvouwen |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | Stad |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |