Beste partner van ouders in de stad
De Bebeconfort Soko kinderwagen is de beste partner van ouders in de stad. Soko is gemakkelijk en zeer compact op te vouwen en is erg licht. Je kunt hem overal mee naartoe nemen en zelfs in kleine ruimtes opbergen. Soko kan vanaf de geboorte worden gebruikt dankzij de ligpositie en de verstelbare zitting en verstelbare beensteun zijn perfect voor kleine dutjes. Met Soko is het leven van ouders gemakkelijk in de stad!
GEBRUIKSGEMAK
| Product breedte | 43 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 5.20 kg |
| Product hoogte | 94 cm |
| Product lengte | 105 cm |
| Verpakking breedte | 48.50 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 59 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.57 kg |
| EAN | 3220660332045 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Soko |
| Kleur | Shadow Block |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 22 cm |
| Product lengte ingeklapt | 58 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 33 cm |
|---|