| Product gewicht | 12 kg |
|---|---|
| Verpakkingsgewicht | 12.70 kg |
| EAN | 0849285082383 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Abnormaal gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Deryan Rolo DuoBuggy X2 XL Nougat |
| Kleur | Sand |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22.68 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 32.51 cm |
| Product lengte ingeklapt | 66.04 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 76.96 cm |
|---|