| Product breedte | 52 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 12.40 kg |
| Product hoogte | 102 cm |
| Product lengte | 115 cm |
| Verpakking breedte | 47 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 97 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15.40 kg |
| EAN | 3220660332090 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | 1 Teamy |
| Kleur | Shadow Block |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof, Polyester |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 2 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 25 cm |
| Product lengte ingeklapt | 110 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 30 cm |
|---|