| Product breedte | 2.20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 50 g |
| Product hoogte | 2.20 cm |
| Product lengte | 2.20 cm |
| Verpakking breedte | 22 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 22 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
| EAN | 4015731099854 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 roze fietsbel voor op de loop- of normale fiets. |
| Diameter | 2.20 cm |
|---|---|
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
|---|