| Verpakking breedte | 21.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 9.30 cm |
| Verpakking lengte | 26.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 8058664141289 |
|---|
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 10 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|