DE STOEL DIE MET JE KINDJE MEEGROEIT™ – EEN STOEL VOOR HET LEVEN
Met zijn ingenieuze Tripp Trapp®-ontwerp ontketende Peter Opsvik in 1972 een heuse revolutie op het gebied van kinderstoelen. De Tripp Trapp® is ontworpen voor interactie aan de eettafel, waar hij een centrale plek inneemt. Daardoor leert en ontwikkelt je baby zich op natuurlijke wijze. Dankzij het intelligente ontwerp, met verstelbare zit- en voetenplank, kan je kleintje zich vrij bewegen. Als de stoel goed is ingesteld, biedt hij de juiste ergonomie voor je kindje, op elke leeftijd.
VANAF DE GEBOORTE
Met de Newborn Set kan je baby vanaf dag één aan tafel zitten en meedoen bij alles wat er gebeurt. Dankzij de twee verstelbare standen en de uitstekende ondersteuning van de beentjes is je baby verzekerd van een knusse omgeving. Veilig en gebruiksvriendelijk, gemakkelijk te bevestigen en te verwijderen. Het zitje heeft rode en groene indicatoren zodat je ziet wanneer het goed is gemonteerd. Het heeft een 5-punts veiligheidstuigje met beschermende schouderpads. Pasgeborene tot 9 kg.
| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 79 cm |
| Verpakking breedte | 50 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 6.47 kg |
| EAN | 6095750865850 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 7 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | ~Stokke Tripp Trapp kinderstoel - Walnoot ~Newbornset |
| Kleur | Walnoot |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 136 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel |
| Inklapbaar |
|---|