| Product breedte | 7.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.01 kg |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Verpakking breedte | 69 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 102 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 8946004750560 |
|---|---|
| Merk | Clean Bum |
| Verpakkingsinhoud | Bidet en handleiding. |
| Kleur | Wit |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type bidet | Draagbare Bidet |
|---|
| Met overloop | |
|---|---|
| Product diepte | 3 cm |