Je wilt ook een optimale hygiëne ervaren tijdens de zwangerschap of het moederschap, na het toiletgebruik of op reis!
Dan is deze bidet / vaginale douche perfect voor jou!
De Waterpulse vaginale douche is geschikt voor inwendig en uitwendig gebruik, bijvoorbeeld voor de vagina en andere intieme lichaamsdelen. De fles van 400 ml is ergonomisch gevormd en gemaakt van gemakkelijk te recyclen BPA-vrij plastic, dat na het knijpen gemakkelijk opnieuw kan worden gevormd. Ideaal bij overmatige afscheiding, onaangename geurtjes, jeuk of irritatie. Ook als je op reis bent en je even snel wilt opfrissen.
Onmisbaar voor, tijdens of na de zwangerschap!
De voordelen:
Als je eenmaal gewend bent aan dit apparaat, wil je het gevoel van frisheid niet meer missen!
| Verpakking breedte | 95 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 226 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 6095736987941 |
| Ingrediënten | Gemaakt van duurzaam PP Plastic BPA free |
|---|---|
| Land van oorsprong | VS |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Allergeneninformatie | Geen allergenen informatie beschikbaar |
|---|---|
| Allergeneninformatie beschikbaar | |
| Houdbaarheid gesloten product | Langer dan 30 maanden houdbaar, zie 'Houdbaarheid periode na opening |
| Houdbaarheid periode na opening | 1M (maand) |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Inhoud | 400 ml |
|---|