| Product breedte | 65 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 91 cm |
| Verpakking breedte | 75 cm |
| Verpakking hoogte | 50 cm |
| Verpakking lengte | 75 cm |
| Verpakkingsgewicht | 15 kg |
| EAN | 4895165313760 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | On-site repair |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 4 |
| Verpakkingsinhoud | stoel |
| Kleur | white / rose gold |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | 30 graden |
| Inklapbaar |
|---|