Kan jouw (pasgeboren) baby kan nog wel wat extra ondersteuning gebruiken in de kinderstoel of wipstoel? Gebruik dan de Bloom Snug! Hiermee verklein je het zitgedeelte en maak jij in een handomdraai in de Bloom Fresco, Bloom Fresco Chrome en de Bloom Coco een comfortabel nestje voor je kindje. De Bloom Snug is gemaakt van 100% katoen en geschikt voor kinderen van 0-12 maanden.
| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
| EAN | 4897020129486 |
|---|
| Kleur | zwart |
|---|---|
| Materiaal | Bamboe |
| Fabrikant Naam | Bloom |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|