| Product breedte | 740 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 450 cm |
| Product lengte | 86 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 72 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Vorm | Ovaal |
|---|
| EAN | 7040355921028 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 7 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Ledikant |
| Kleur | White |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Voorgemonteerd |
|---|
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Wieg |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |