| Verpakking breedte | 413 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 439 mm |
| Verpakkingsgewicht | 894 g |
| EAN | 7040354285022 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stokke tray in de kleur zwart |
| Kleur | Black |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Ovenbestendig | |
|---|---|
| Vriezerbestendig |
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Elementen serviesset | Kinderbordje |
| Geschikt voor leeftijd baby | 6-18 maanden |
| Met zuignap | |
| Vaatwasser veilig | |
| Wegwerp |
| Magnetronbestendig |
|---|