| Product breedte | 46 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 3 cm |
| Product lengte | 38.5 cm |
| Verpakking breedte | 397 mm |
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 478 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1371 g |
| EAN | 4007923550496 |
|---|
| Kleur | Hout |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|