De stoelverkleiner Snug van Bloom in de kleur offwhite.
De Bloom Snug is te gebruiken voor de Bloom Fresco kinderstoel, de Bloom Nano kinderstoel en de Bloom Coco Lounger sitter. Deze is ook te gebruiken als universele verkleiner voor de meeste wandelwagens en autostoeltjes van andere merken.
* biedt door speciale vorm goede ondersteuning voor lijfje en nekje
* zachte natuurlijke bamboestof
* anti-allergisch en anti-bacterieel
* machinewasbaar
Let op! U ontvangt alleen de stoelverkleiner die in de stoel staat afgebeeld.
| Product breedte | 41 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 4 cm |
| Product lengte | 60 cm |
| EAN | 4897020129462 |
|---|
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Bloom |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|