Met het Stokke® Tripp Trapp® Kussen geef je een persoonlijke 'touch' aan jouw Tripp Trapp® kinderstoel. Dit kussen biedt extra veiligheid, comfort en ondersteuning aan je kindje in de Stokke® Tripp Trapp® kinderstoel. Het kussen is verkrijgbaar in diverse designs zodat er altijd wel eentje is die perfect past bij de kleur van jouw Stokke® Tripp Trapp® kinderstoel en het interieur van je woon- of kinderkamer.
| Product breedte | 27 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1 kg |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 77 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Verpakkingsgewicht | 295 g |
| EAN | 7040351003599 |
|---|
| Kleur | [Grijs] |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|