| Verpakking breedte | 230 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 287 mm |
| Verpakkingsgewicht | 324 g |
| EAN | 7040351003834 |
|---|
| Kleur | Nordic Blue |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geschikt voor type kinderstoel | Kinderstoel |
|---|